Hakkımızda

1997 yılında kurulan firmamız; metal işleme sektörünün talaşlı imalat alanında faaliyet gösteren firmaların her türlü kesici, delici takımlarının tedariki ve bunların tutucularının teminini Almanya’dan ithal ederek karşılamaktadır.
Firmamız müşteri ile yapılan karşılıklı görüşmeler doğrultusunda; sürekli destek ve işbirliği anlayışı içerisinde, müşterilerimizin çalışacağı koşullar dikkate alınarak faaliyet alanında kullanacağı takımlar hakkında çözümler üreterek performans düzeylerini yüksetmelerine yardımcı olmaktır.
Firmamız Eyüp/ Topçular Metal Han da faaliyetini sürdürmekte olup gerektiğinde cnc tezgahlarının programlarına da yardımcı olmaktayız. Teknolojideki gelişmeleri müşterilerimizin bilgisine sunmakta ve işleme zamanlarını mümkün olduğunca aşağılara çekmek için gereken önerileri sunmaktayız bunun yanında zaman zaman literatürde olmayan öze takımları dizayn edip yaptırarak müşterilerimizin hemen her türlü sorunlarını çözmekteyiz.
Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler otomativ yan sanayi, makine imalatçıları, kalıphaneler ve fabrikalardır. ISO normlarına göre teklif usülü çalıştığımız müşteriler olduğu gibi atölye tarzında telefonla sipariş veren müşterilerimiz de mevcuttur.
Biz her türlü müşteride ayrım yapmadan en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Yeni almış olduğumuz bayilik çerçevesinde her türlü karbür özel freze ve matkap bilemesini en uygun ve en çabuk şekilde müşterilerimizi hizmetine sunuyoruz. Bunun yanı sıra kullanılmış takımların yeniden bilenmesi ve kaplanarak tekrar kullanıma hazır hale gelmesi de hizmetlerimizden biridir.
CNC tezgahlardan çıkan hurda elmaslarınızı piyasa fiyatı üzerinden veya yeni elmas karşılığı alarak Almanya’ya ihraç etmekteyiz.